-0.1 C
Ohrid
Tuesday, January 31, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

За Џафери сѐ друго е диктат и ултиматум

За Џафери сѐ друго е диктат и ултиматум

Секоја промена на изборниот систем мора да биде со консензус. Никому нема да му служи ако оди по принципот на надгласување или условување. Тоа...

Latest news

- Advertisement -spot_img