17.9 C
Ohrid
Tuesday, October 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

За скоро пет

За скоро пет, односно 4,9 пати се зголемени цените на производите во Туркије

За скоро пет, односно 4,9 пати се зголемени цените на производите во Туркије. Неверојатната инфлација од 78,62 проценти е највисока во земјата од 1998...

Latest news

- Advertisement -spot_img