8.9 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

За подобра подготовка се бара одложување на коло во Серија А

За подобра подготовка се бара одложување на коло во Серија А

Италијанската фудбалска федерација (ФИЦГ) побара денеска од Серија А да го одложи колото кое е на програмата пред мартовскиот мундијалски бараж против македонската репрезентација...

Latest news

- Advertisement -spot_img