24.9 C
Ohrid
Friday, August 19, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

За Ескобар сме Северномакедонци

За Ескобар сме Северномакедонци

САД ќе ги поддржуваaт Северна Македонија и Албанија во нивните напори за реформи со цел процесот на евроинтеграција, што тие го започнаа, да се...

Latest news

- Advertisement -spot_img