2.9 C
Ohrid
Sunday, November 27, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

За влез во Табановце се чека 1 час

За влез во Табановце се чека 1 час, на Богородица утрово се чека 40 минути

На ГП „Табановце“ изутринава времето на чекање за влез во државата е околу еден час, а на ГП „Богородица“ за излез од државата се...

Latest news

- Advertisement -spot_img