2.9 C
Ohrid
Sunday, November 27, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Започна Парадата на гордоста

Започна Парадата на гордоста, присутни се и политичари

Под мотото „Излези за љубов! Достоинство. Еднаквост. Правда.“ денеска во Скопје по трет пат се одржува Парадата на гордоста. Непоимливо е во 21 век сè...

Latest news

- Advertisement -spot_img