2.9 C
Ohrid
Sunday, November 27, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

заклучно со 4 август

Во Грција, заклучно со 4 август, потврдени се вкупно 39 случаи на мајмунски сипаници

Во Грција, заклучно со 4 август, потврдени се вкупно 39 случаи на мајмунски сипаници, сите мажи на просечна возраст од 37 години, согласно седмичниот извештај на Националната...

Latest news

- Advertisement -spot_img