2.9 C
Ohrid
Tuesday, January 31, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Заедничка изјава на Пендаровски и претседатели на НАТО членките

Заедничка изјава на Пендаровски и претседатели на НАТО членките

Претседателите на НАТО земји-членки од Централна и Источна Европа, меѓу кои и претседателот Стево Пендаровски, дадоа заедничка пишана изјава во врска со одлуката на...

Latest news

- Advertisement -spot_img