2.9 C
Ohrid
Tuesday, January 31, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Заврши распитот на Зекири - Обвинителството има сомнежи за бегство

Заврши распитот на Зекири – Обвинителството има сомнежи за бегство

Во Основниот Кривичен суд – Скопје, вечерва заврши рочиштето пред судија на претходна постапка по барањето за определување притвор на генералниот секретар на Владата,...

Latest news

- Advertisement -spot_img