25.9 C
Ohrid
Tuesday, July 5, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Забрана за пушење на плажите во Барселона

Забрана за пушење на плажите во Барселона

Забраната за пушење на сите плажи во Барселона има за цел да има позитивно влијание врз заштитата на животната средина и да го обезбеди...

Latest news

- Advertisement -spot_img