0.9 C
Ohrid
Sunday, January 29, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

жестоки удари на Ролан Гарос

Ѓоковиќ и Надал започнаа лавина, жестоки удари на Ролан Гарос

Тенискиот спектакл на двајцата великани предизвика големи полемики на Ролан Гарос и повторно ја разгоре дебатата. Јавноста и играчите беа огорчени поради тениската програма доцна...

Latest news

- Advertisement -spot_img