8.3 C
Ohrid
Wednesday, December 7, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

жените плачат по нив

Мажите ги мобилизираат, жените плачат по нив

На социјалните мрежи се објавени бројни видеа од различни делови на Русија, на кои се гледа како мажи влегуваат во автобуси кои ќе ги...

Latest news

- Advertisement -spot_img