7.9 C
Ohrid
Wednesday, November 30, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Есента започна

Есента започна, велат метеоролозите – ќе биде нешто потопло од просекот

Есента започна, велат метеоролозите - ќе биде нешто потопло од просекот Помошник директорот на Републичкиот хидрометеоролошки завод (РХМЗ) Горан Михајловиќ рече дека за првата недела...

Latest news

- Advertisement -spot_img