4.9 C
Ohrid
Monday, January 30, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Експлозиите предизвикаа големи пожари

Експлозиите предизвикаа големи пожари

Серија експлозии утрово предизвикаа бројни пожари на различни места во украинскиот град Одеса, изјавија локалните жители. Експлозиите предизвикаа најмалку три големи пожари во индустрискиот дел...

Latest news

- Advertisement -spot_img