3.3 C
Ohrid
Saturday, February 4, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

едно лице е повредено

Две едрилици удриле во мостот меѓу Пашман и Угљан, едно лице е повредено

Две едрилици удриле во конструкцијата на мостот додека пловеле низ преминот Мали Ждрелац, при што едно лице е повредено, а едрилиците претрпеле значителна штета,...

Latest news

- Advertisement -spot_img