8.4 C
Ohrid
Tuesday, December 6, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Едноставен тест: Проверете дали пиете доволно вода

Едноставен тест: Проверете дали пиете доволно вода

За време на екстремни горештини, пиењето доволно течности е важно за менталното и физичкото здравје. Каран Рангарајан, хирург од Националната здравствена служба во Велика Британија,...

Latest news

- Advertisement -spot_img