7.9 C
Ohrid
Thursday, December 1, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Една земја сака да им забрани на мажите помлади од 21 година да возат

Една земја сака да им забрани на мажите помлади од 21 година да возат

Неколку експерти за безбедност на патиштата во австралиската држава Нов Јужен Велс велат дека на мажите треба да им се забрани да добијат возачка...

Latest news

- Advertisement -spot_img