8.5 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Една дневна навика е поврзана со поголем ризик од мозочен удар

Една дневна навика е поврзана со поголем ризик од мозочен удар

Повеќето од нас не обрнуваат внимание на тоа колку често стануваме од столчето, но токму тоа треба да се промени. Предолгото седење може да го...

Latest news

- Advertisement -spot_img