8.5 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Евтина мода по евтина еколошка цена

Евтина мода по евтина еколошка цена

„Модна жртва“ е термин кој се користи кога личноста го носи она што е модерно во тој момент, иако и изгледа смешно, несмасно и...

Latest news

- Advertisement -spot_img