2.9 C
Ohrid
Sunday, November 27, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Европска комисија: Подгответе се за нов бран на коронавирус во есен и зима

Европска комисија: Подгответе се за нов бран на коронавирус во есен и зима

Комесарката на Европската комисија за здравје и безбедност на храна, Стела Киријакидес ги повика 27-те земји-членки на Унијата да го искористат летото за да...

Latest news

- Advertisement -spot_img