8.4 C
Ohrid
Tuesday, December 6, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Европратениците од Групата на зелените велат дека потребно е вклучување на граѓаните

Европратениците од Групата на зелените велат дека потребно е вклучување на граѓаните

Групата на Зелените, европратеници од Брисел поддржуваат да се одржи референдум во Македонија, но истовремено сметат дека резултатите од референдумот ќе мора да се...

Latest news

- Advertisement -spot_img