8.9 C
Ohrid
Friday, December 9, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Еврокомесарот бара Македонија да открие кој го вандализираше клубот во Охрид

Еврокомесарот бара Македонија да открие кој го вандализираше клубот во Охрид

Еврокомесарот Оливер Вархеји е подготвен да се сретне со организациите на македонските Бугари доколу тие побараат средба со него, јавуваат бугарските медиуми. – Мојата врата е...

Latest news

- Advertisement -spot_img