25.9 C
Ohrid
Wednesday, July 6, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Еве како ќе возат автобусите за време на празникот

Еве како ќе возат автобусите за време на празникот

По повод претстојните велигденски празници, возилата од јавниот превоз утре ќе сообраќаат по неделен возен ред, со исклучок на автобусите на линиите 11, 11А,...

Latest news

- Advertisement -spot_img