26.9 C
Ohrid
Thursday, August 11, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Д-р Фаучи се заразил со ковид-19

Д-р Фаучи се заразил со ковид-19

Директорот на Американскиот институт за алергии и заразни болести и главниот медицински советник на американскиот претседател, Ентони Фаучи, денеска бил позитивен на тестот за...

Latest news

- Advertisement -spot_img