7.9 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Драган Стојковиќ

Пикси пред ждрепка: Голот на осминафиналето, без разлика кои се ривалите

Селекторот на фудбалерите на Србија, Драган Стојковиќ, истакна дека не му е важно кој ќе биде ривал на неговата репрезентација во групната фаза на...

Latest news

- Advertisement -spot_img