17.9 C
Ohrid
Tuesday, September 27, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

До сабота ќе преовладува претежно стабилно време со постепен пораст на дневните температури

До сабота ќе преовладува претежно стабилно време со постепен пораст на дневните температури

До сабота ќе преовладува претежно стабилно време со постепен пораст на дневните температури. Во недела и понеделник во попладневните часови ќе има развој на...

Latest news

- Advertisement -spot_img