13.3 C
Ohrid
Monday, October 3, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

До недела дожд и посвежо време

До недела дожд и посвежо време

Утре во текот на денот под влијание на влажен бран, најпрвин во западните, а во текот на ноќта и во сабота претпладне и во...

Latest news

- Advertisement -spot_img