7.9 C
Ohrid
Monday, October 3, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Дојче Луфтханза

Вработените во Луфтханза штрајкуваат во Германија, откажани се повеќе од 1.000 летови

Копнениот персонал на Дојче Луфтханза стапи во штрајк во средата наутро, откажувајќи повеќе од 1.000 летови и зголемувајќи го прекинот на патувањето во текот...

Latest news

- Advertisement -spot_img