9 C
Ohrid
Tuesday, October 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

донации за потрагата по исчезнатиот

Преку социјалните мрежи се бараат донации за потрагата по исчезнатиот Мартин

Пријатели и роднини на Мартин Јовановски (31) од Македонија се организираат преку социјалните мрежи да одат на Халкидики и да помогнат во потрагата. Направена е групата „Сите за Мартин“ на која...

Latest news

- Advertisement -spot_img