7.9 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Договорени се два милиони литри масло

Договорени се два милиони литри масло, ако има потреба, ќе се увезува уште

Денеска би требало да почне организацијата за товарење и испорака на српски зејтин во земјава, информираат за МИА од Министерството за земјоделство, шумарство и...

Latest news

- Advertisement -spot_img