8.9 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Доаѓаат бури и невреме: каде е опасноста од град?

Доаѓаат бури и невреме: каде е опасноста од град?

Попладне и во вечерните часови од север ќе има локални врнежи од дожд и невреме, кое ќе продолжи и во ноќта. Во Корушка, Штаерска,...

Latest news

- Advertisement -spot_img