7.6 C
Ohrid
Wednesday, October 5, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Димитровски вели дека ова е влада со анационални чувства

Димитровски вели дека ова е влада со анационални чувства

Сегашната влада е без национални чувства и ќе има потешкотии да го прослави 2 Август, вели новинарот Предраг Димитровски во своето гостување во емисијата...

Latest news

- Advertisement -spot_img