-1.1 C
Ohrid
Sunday, February 5, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Десподов ја доведе Бугарија во водство од 1:0 во 48. минута

Десподов ја доведе Бугарија во водство од 1:0 во 48. минута

Во 48 минута од натпреварот Македонија – Бугарија на стадионот Арена Тодор Проески во Скопје Бугарија поведе со еден нула, со голот на Кирил...

Latest news

- Advertisement -spot_img