20.9 C
Ohrid
Sunday, October 2, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Две лица со вреќа пари се приведени кај Сарај

Две лица со вреќа пари се приведени кај Сарај

Службеници од Единицата за интервентна полиција при СВР Скопје денеска ги лишија од слобода Ј.Л. (23) од село Крушопек и Ш.И. (31) од Скопје,...

Latest news

- Advertisement -spot_img