2.9 C
Ohrid
Sunday, November 27, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Двајца дехидрирани велосипедисти се загубиле кај селото Кожле

Двајца дехидрирани велосипедисти се загубиле кај селото Кожле

Центарот за управување со кризи (ЦУК) информира дека денеска во драматична спасувачка акција се спасени два велосипедиста, многу дехидрирани и снеможени кога биле пронајдени...

Latest news

- Advertisement -spot_img