20.9 C
Ohrid
Sunday, October 2, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Дали сакате да дремете во текот на денот? Еве зошто не треба

Дали сакате да дремете во текот на денот? Еве зошто не треба

Ако често дремете во текот на денот, имате поголем ризик да страдате од висок крвен притисок или дури и да имате мозочен удар, открива...

Latest news

- Advertisement -spot_img