4.9 C
Ohrid
Monday, January 30, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Дали е можен заеднички јазик меѓу Ковачевски и Мицкоски?

Дали е можен заеднички јазик меѓу Ковачевски и Мицкоски?

Претседателот на СДСМ и премиер Димитар Ковачевски во одговор на пратеничко прашање од македонското Собрание денеска повика на обединување на сите чинители околу европскиот...

Latest news

- Advertisement -spot_img