7.9 C
Ohrid
Wednesday, November 30, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Густ црн чад се издигна утрово над Тетово

Густ црн чад се издигна утрово над Тетово

Густ црн чад се издигна утрово над Тетово. Според локалните медиуми, станува збор за пожар во кој наводно е зафатен поранешниот Тутунски комбинат познат...

Latest news

- Advertisement -spot_img