4.9 C
Ohrid
Monday, January 30, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Гугл ќе му плати дебел на политичарот за клевета

Гугл ќе му плати дебело на политичарот за клевета

Австралискиот суд му наложи на Google да му плати на поранешниот законодавен дом околу 715.000 американски долари (515.000 американски долари) како отштета за клевета...

Latest news

- Advertisement -spot_img