8.4 C
Ohrid
Tuesday, December 6, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

губиток

За само еден ден војна, најбогатите Руси изгубија 39 милијарди долари!

Првиот ден од руската инвазија на Украина, најбогатите Руси изгубиле околу 39 милијарди долари, пресмета Блумберг.Најмногу загуби извршниот директор на Лукоил, Вагит Алекперов, 6,2...

Latest news

- Advertisement -spot_img