17.9 C
Ohrid
Tuesday, October 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Грција не сака да штеди гас

Грција не сака да штеди гас

Грција начелно не се согласува со предлогот на Европската Комисија за намалување на потрошувачката на гас за 15 отсто, рече портпаролот на грчката Влада...

Latest news

- Advertisement -spot_img