17.9 C
Ohrid
Tuesday, September 27, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Грковска се сретна со директорката на Регионалната школа РеСПА

Грковска се сретна со директорката на Регионалната школа РеСПА

Заменичката на претседателот на Владата задолжена за политики за добро владеење Славица Грковска денеска имаше средба со директорката на Регионалната школа за јавна администрација...

Latest news

- Advertisement -spot_img