13.3 C
Ohrid
Monday, October 3, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

граѓаните бараат помош

Пожарот кај Ѓавото се шири, граѓаните бараат помош

Пожарот на местото викано Погана помеѓу Гевгелија и Богданци, заради ветрот и непристапноста и густата вегетација на теренот, се проширил во обем за загрозување...

Latest news

- Advertisement -spot_img