2.9 C
Ohrid
Sunday, November 27, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

ГРАДОНАЧАЛНИКОТ КИРИЛ ПЕЦАКОВ УВЕРЕН ДЕКА ЌЕ СЕ ОДРЖИ ОХРИДСКИОТ ПЛИВАЧКИ МАРАТОН

ГРАДОНАЧАЛНИКОТ КИРИЛ ПЕЦАКОВ УВЕРЕН ДЕКА ЌЕ СЕ ОДРЖИ ОХРИДСКИОТ ПЛИВАЧКИ МАРАТОН

Денес градоначалникот Кирил Пецаков одржа координативен состанок со претставниците на пливачките клубови од градов, со цел надминување на проблемите околу одржувањето на Охридскиот пливачки...

Latest news

- Advertisement -spot_img