14.3 C
Ohrid
Friday, October 7, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

го молел лекарот да не ѝ каже за болеста

Сопругот на Иванка Трамп тајно се борел со рак, го молел лекарот да не ѝ каже за болеста

Џеред Кушнер се лекувал од рак на тироидната жлезда додека работел во Белата куќа. Сопругот на Иванка Трамп за својот страв предизвикан од рак...

Latest news

- Advertisement -spot_img