2.9 C
Ohrid
Sunday, November 27, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

го запалил автомобилот и се самоубил

Маж удрил со автомобил во барикада, испукал неколку куршуми, го запалил автомобилот и се самоубил

Маж влета со својот автомобил во барикада во близина на американскиот Капитол рано денеска, а потоа почнал да пука во воздух од запалениот автомобил...

Latest news

- Advertisement -spot_img