16.9 C
Ohrid
Thursday, September 29, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Горивото утре поевтинува

Горивото утре поевтинува, Европа ќе ги забави санкциите против Русите

Поради падот на суровата нафта, од утре поевтинуваат бензините и дизелот: литар бензин би требало да чини околу 1,55 евра, а дизелот околу 1,65,...

Latest news

- Advertisement -spot_img