25.9 C
Ohrid
Wednesday, July 6, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Горивата од полноќ ќе се продаваат по нова цена

Горивата од полноќ ќе се продаваат по нова цена

Цените на бензините од полноќ се зголемуваат за два денари за литар, а на дизелот за денар ипол, одлучи денеска Регулаторната комисија за енергетика....

Latest news

- Advertisement -spot_img