7.9 C
Ohrid
Wednesday, November 30, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Горан Пандев става крај на кариерата

Горан Пандев става крај на кариерата

Горан Пандев става крај на кариерата, објави македонската фудбалска легенда во интервју за „Газета дело Спорт“. – По 20 години… мојот син наполни 13 и во целиот живот успевав...

Latest news

- Advertisement -spot_img