22.9 C
Ohrid
Friday, July 1, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Горан Мисовски е единствен кандидат за лидер на партијата

Горан Мисовски е единствен кандидат за лидер на партијата

Централниот одбор на НСДП за единствен кандидат за претседател на НСДП на Петтиот конгрес на партијата го утврди Горан Мисовски, се наведува во партиското соопштение. Предлогот...

Latest news

- Advertisement -spot_img